O nás

Specialisté na použité iPhony » O nás

Každý zákazník je pro nás pánem

Potvrzuje více než 400 pozitivních recenzí z Heureky a Facebooku. 

Spokojení zákazníci jsou nejlepší reklama a tak už od samotného výběru zboží myslíme na to, abychom splnili všechna vaše očekávání. Na našem e-shopu nenajdete repasované iPhony, které dlouho nevydrží, ale jen zánovní a používané telefony prověřené našimi techniky. Kromě toho si zakládáme i na tom, aby komunikace se zákaznickou podporou proběhla na jedničku.

 

Náš tým

Nevěříme ničemu, co sami nezkusíme. Apple produktům jsme přišli na chuť hlavně proto, že nám jejich každodenní používání ukázalo, kolik výhod v sobě skrývají. 

Většina lidí poprvé nakoukne do Apple ekosystému díky telefonu. U nás to bylo stejně. Náš první iPhone nás nadchnul jednoduchým ovládáním, bezplatnou podporou softwaru a důrazem na zabezpečení dat uživatelů. Pak už zbýval jen krůček k pořízení MacBooku, Apple Watch a to jak spolu všechny produkty komunikují nás zkrátka dostalo do kolen.

Už nám bylo jasné, že jiná značka u nás nemá šanci. Zároveň jsme věděli, že cenovka iPhonu může být problém. Proto jsme se začali rozhlížet po jiných možnostech a výsledkem je náš e-shop s použitými a zánovními iPhony. 

Cílem KupiPhone týmu je prodávat telefony v TOP kvalitě, za které dáme ruku do ohně a našim zákazníkům budou dlouho věrně sloužit.
 

Zákaznický servis

Jirka

Je to největší Apple fanda, kterého známe. Přesvědčí i zarytého Androiďáka, aby změnil názor (nebo alespoň složil zbraně). Pokud si lámete hlavu s výběrem iPhonu pro vás, přítelkyni nebo dokonce babičku, Jirka vám s tím poradí.

Zastihnete ho na e-mailu info@kupiphone.cz

 

Reklamační servis

Michal

Když se pokazí telefon, nejde o nic příjemného a fungovat se bez něj dlouho nedá. To ví Michal moc dobře. Proto neztrácí čas a díky němu je 95 % reklamací vyřešených v ten den, kdy se mu dostanou na stůl. Nejpozději druhý den máte opravený nebo vyměněný iPhone doma.

S Michalem se můžete spojit přes e-mail info@kupiphone.cz

 

Jsme specialisté na použité iPhony

Přivádíme nováčky do řad jablíčkářů od roku 2018. Chceš mezi ně patřit i ty? Tak na nic nečekej a KupiPhone! :)

Proč KupiPhone?

  • TOP kvalita,
  • záruka 1 rok,
  • bleskové doručení,
  • dárek k nákupu, 
  • rychlá komunikace, ochota a vstřícnost.