Často kladené otázky

Specialisté na použité iPhony » O nás » Často kladené otázky

Proč náš e-shop?

Protože víme, že na kvalitě záleží. Nabízíme pouze telefony, jež jsou naprostou špičkou mezi použitými iPhony.

Jedná se jednak o použité iPhony, které jsou od nového kusu nerozeznatelné a dále iPhony s drobnými kosmetickými vadami (oděrky, vlásečníce na display), jež jsou podle stupně tohoto opotřebení rozděleny do 3 kategorií, lišících se cenou. Všechny naše telefony jsou stoprocentně funkční a bez technických závad.

  • Všechny námi nabízené zboží je možné vrátit do 14ti dnů a to bez udání důvodu* – můžete požadovat výměnu za jiný kus, či vrácení peněz.
  • Všechny námi nabízené telefony pečlivě testuje naše servisní oddělení
  • Každý iPhone je pečlivě prozkoumán a prověřen skrze databáze odcizených mobilních telefonů Policie ČR. U nás máte 100% garanci, že kupujete telefon s jasným a prověřeným původem.

Je Vámi nabízený iPhone plně v češtině a odblokován na všechny české a světové operátory?

Všechny naše telefony jsou plně v češtině a odblokované na všechny české i světové operátory. Váš telefon bude tedy fungovat se všemi sim kartami a to bez jakéhokoliv omezení.

Jak funguje záruka 12 měsíců?

Stejně ne-li lépe než u Apple. Je aplikovatelná na všechny výrobní vady.  Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420728633166 a vše s Vámi vyřešíme.

Dostanu k telefonu i nabíječku a příslušenství?

Samozřejmě, každý použitý iPhone má v ceně USB kabel, adaptér a krabičku. Nedodáváme však příslušenství Apple originál, jelikož bychom výrazně museli navýšit ceny produktů, ale ověřenou druhovýrobu, která je kvalitou srovnatelná. V každém případě se záruka vztahuje i na toto příslušenství. 

Co znaména kategorie A+, A, B? 

Jelikož prodáváme velké množství telefonů a každý může vypadat zcela jinak, rozhodli jsme se telefony dělit do cenových skupin podle odpovídajícího stavu. Každý si tedy u nás přijde na své.

Kdy mi dorazí objednané zboží?

Veškeré objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji to jde. Zpravidla objednávky které jsou vytvořené před 14 hodinou odesíláme ten samý den. V případě, že objednáváte zboží, které aktuálně skladem není a skladová dostupnost je více dnů, očekávejte prosím doručení se zpožděním dle daného intervalu.