Možnosti dopravy

Specialisté na použité iPhony » O nás » Možnosti dopravy

Kurýrní služba DPD

Doručí zboží do 24 hodin od odeslání. Předem Vás bude kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené adrese, bude Vám dle dohody s kurýrem balíček doručován následující pracovní den. Doprava zdarma, v případě dobírky + 49,- Kč.

Zásilkovna

Nevyhovuje vám čekání na kurýra a raději byste si pro balíček osobně došli do jednoho z více než tisíce výdejních míst Zásilkovny? Není nad čím váhat, stačí zvolit jako dopravu službu Zásilkovny a my balíček předáme. Jen je nutné počítat s maličkou prodlevou (1-3 dny), která vzniká předáváním balíčku do sběrného depa a až následným doručením na vámi vybané místo. Pokud byste chtěli zaslat prostřednictvím Zásilkovny zboží na dobírku, je nutné brát v potaz maximální výši dobírečného, která je 30.000 Kč. Je možné odeslat i na dobírku. Za tuto službu je účtován poplatek 49 Kč.

Česká pošta Balík do ruky

Zboží vám dodá kurýr České pošty až do domu. Rychlé dodání s garancí doručení do 24 hodin. V případě nezastižení - je zásilka uložena na nejbližší dodací poště. Balík do ruky je možné odeslat i na dobírku. Za tuto službu je účtován poplatek 49 Kč.

Česká pošta Balík na poštu

Balíček bude doručen na pobočku České pošty, kde si ho můžete sami vyzvednout v čase, který vám bude nejvíce vyhovovat. Je možné odeslat i na dobírku. Za tuto službu je účtován poplatek 49 Kč.