Transparentní pouzdro s MagSafe magnetem - Premium

Specialisté na použité iPhony » Příslušenství » Produkty navíc » Transparentní pouzdro s MagSafe magnetem - Premium

Transparentní pouzdro z TPU materiálu je ideálním doplňkem, pokud se chcete vyvarovat odření, nebo dalšímu poškození Vašeho telefonu a zároveň zachovat jeho originální design. Pouzdru disponuje MagSafe magnetem, pro bezdrátové nabíjení.

více informací

490 Kč
ks
Vlastnosti: • Kvalitní zpracování • TPU transparentní materiál • Silný MagSafe magnet • Anti-žloutnoucí vrstva • Zvýšené ochranné hrany

Kvalitní a odolný TPU materiál zajistí ochranu před poškrábáním a bezpečnost při pádech. Zvýšené hrany výřezu na kameru na zadní části krytu a po obvodu displeje v přední části krytu, perfektně kryjí jak čočky kamery, tak i displej a tím zajišťují maximální bezpečí pro Váš telefon. Kryt je vybaven speciální anti-žloutnoucí vrstvou, která zabraňuje nepříjemnému žloutnutí i po dlouhodobém užívání.

Díky svému preciznímu zpracování je RhinoTech kryt perfektním doplňkem pro mobilní telefon, na který se můžete bezpečně spolehnout.

Jste-li zvyklí nabíjet pomocí MagSafe nabíječky nebo denně využíváte MagSafe technologii na různém příslušenství, nemusíte mít žádné obavy. RhinoTech kryt je vybaven velmi silným magnetem pro perfektní kompatibilitu.