Macbook Pro RETINA 15.4" Touch Bar / I7 2.6GHZ / 16GB RAM / 512GB SSD stříbrný (2016)

Specialisté na použité iPhony » MacBook » MacBook Pro » Macbook Pro RETINA 15.4" Touch Bar / I7 2.6GHZ / 16GB RAM / 512GB SSD stříbrný (2016)

Je rychlejší a výkonnější než předtím, přitom podstatně tenčí a lehčí. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. A Touch Bar – skleněný Multi-Touch proužek integrovaný v klávesnici, na kterém máš po ruce přesně ty nástroje, co právě potřebuješ. Nový MacBook Pro vychází z převratných nápadů. A jen čeká na ty tvoje.

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
  Bez možností odpočtu DPH
ks

Displej

Velikost displeje: 15,4"
Typ displeje: IPS
Rozlišení displeje: 2880 x 1800 px
Jemnost displeje (PPI): 220 PPI
Retina: Ano

Fotoaparát

FaceTime kamera: Ano

Výkon

Velikost RAM (GB): 16 GB
Procesor: Intel Core i7
Typ úložiště: SSD
Počet jader procesoru::- 4x
Max. frekvence procesoru (GHz): 2,6 GHz
Turbo Boost Frekvence: 3,5 GHz
Typ paměti RAM: DDR3
Frekvence paměti RAM: 2133 MHz
Operační systém: macOS
Druh grafické karty: Radeon Pro 450 se 2 GB paměti GDDR5
Senzory: Senzor okolního světla, Automatické podsvícení displeje, Automatické podsvícení klávesnice

Úložiště

Velikost uložiště (GB): 512 GB

Baterie

Výdrž baterie (WiFi a web): 10 h

Připojení

Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Drátová připojení: Thunderbolt 3, USB-C, 3,5 mm
Počet USB: 4x USB-C

Multimédia

Multimediální výbava: Mikrofon

Vzhled

Materiál: Hliník
Barva: Stříbrná
Rozměry (16 mm (V), 349 mm (Š), 240,7 mm (H)
Hmotnost (kg): 1,83 kg

Další informace

Podsvícená klávesnice: Ano
Obsah balení: síťový adaptér
Stav zboží: Použité

Apple MacBook Pro Retina 15,4" Touch Bar / 2,6GHz / 16GB / 512GB (2016)

Větší displej s živými barvami

 

Vysoký kontrastní poměr a výborné LED podsvícení dělají z displeje Macu jeden z nejlepších, jaký jsme kdy viděli. Díky dokonalému kontrastu je černá barva sytá a bílá zářivá. Notebook navíc podporuje široký barevný gamut s ještě sytějšími odstíny červené a zelené. MacBook Pro má mnohem živější a realističtější zobrazení. Světelnost pixelů a přizpůsobivá obnovovací frekvence zajišťují vyšší energetickou úsporu.

Přesnost a úspora

Špičková grafika, výkonný procesor a rychlost úložiště posouvají MacBook na úplně novou úroveň výkonnosti. Velmi rychlé SSD úložiště s rychlostí sekvenčního čtení 3,2 GB/s předurčuje notebook k velkým věcem. MacBook Pro pracuje přesně, rychle a navíc je energeticky úsporný. Všechny aplikace spustí bez sebemenšího problému, obrovské soubory se do něj dají přesouvat jako nic.

Díky procesoru Intel Core sedmé generace běží MacBook Pro jako hodinky. Pokud jej používáš na základní úkoly jako vyřizování e-mailů nebo prohlížení webu, dokáže navíc šetřit baterii. I ty nejnáročnější úkony jako je rendrování 3D modelů nebo enkódování videa mu nečiní sebemenší problémy. Celkový dojem doplňuje ještě skvělá grafika a inovativní způsob chlazení.

Křišťálově čistý zvuk

Reproduktory si zachovávají čistý zvuk i při nejvyšším zesílení především díky svému připojení přímo k systémovému napájení. Zvuk je věrný, krásně vyvážený s dynamickým rozsahem a plným podáním basů. 

Panel Touch Bar usnadňuje práci

Funkční klávesy, na které jsme byli u Macu zvyklí, nahradil mnohem praktičtější a hlavně všestrannější Touch Bar. Jde o skleněný dotykový panel, který podle úkonů na notebooku automaticky zapne potřebné nástroje. Při psaní se objeví výběr emotikon, při úpravě fotografií nastavení a filtry, a při prohlížení webu karty záložek. Mimo to se teď k Macu přihlásíš pomocí Touch ID.

Thunderbolt s všestranným využitím

Thunderbolt 3 spojuje enormní šířku pásma s všestranností standardu USB-C. Ten za pomoci jediného konektoru přenáší data, video i napájecí příkon. Ten je pro vás k dispozici se dvěma porty. Můžete se tak rozhodnout, co kam zapojíte. Thunderbolt 3 je navíc reverzibilní, takže ať konektor zapojíte jakkoli, vždy to bude správně.

Ať už přehráváte filmy na iTunes nebo prohlížíte web, MacBook Pro vás vždycky podrží. I v tak tenké konstrukci soustředí dostatek výkonu a díky speciální baterii vydrží bez nabíjení až deset hodin.

Šampion mezi notebooky

Dokonalý hardware je podporován skvělým systémem macOS, díky němuž se MacBook Pro snadno ovládá. Notebook je dotažen k dokonalosti, od ovládání intuitivními gesty až po automatické aktualizace aplikací. Práce s počítačem je příjemnější i díky klávesnici s křídlovým mechanismem druhé generace. Klávesy jsou čtyřikrát stabilnější oproti tradičnímu nůžkovému mechanismu. Force Touch trackpad je prostornější a usnadní vám práci.

V každém MacBooku Pro na tebe navíc čekají šikovné aplikace, které můžeš znát z iPhonu nebo iPadu. Všechny další aplikace, které budeš potřebovat, pak najdeš na App Store.