Apple iMac 21,5" 1,6GHz / 8GB / 1TB / Intel HD Graphics 6000 1,5GB / (2015)

Specialisté na použité iPhony » iMac » Apple iMac 21,5" 1,6GHz / 8GB / 1TB / Intel HD Graphics 6000 1,5GB / (2015)

Na iMacu uděláš cokoli, co si vymyslíš. Je krásný, naprosto intuitivní a nabitý špičkovými nástroji, které ti pomůžou posunout každý nápad o pořádný kus dál. A nový 21,5 palcový model je vyspělejší v každém směru.

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
  Bez možností odpočtu DPH
ks

Displej

Velikost displeje: 21,5"
Typ displeje: IPS
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Jemnost displeje (PPI): 102 PPI

Fotoaparát

FaceTime kamera: Ano

Výkon

Velikost RAM (GB): 8 GB
Procesor: Intel Core i5
Typ úložiště: HDD
Počet jader procesoru::- 2x
Max. frekvence procesoru (GHz): 1,6 GHz
Turbo Boost Frekvence: 2,7 GHz
Typ paměti RAM: DDR3
Frekvence paměti RAM: 1600 MHz
Operační systém: macOS
Druh grafické karty: Intel HD Graphics 6000 1,5GB

Úložiště

Velikost uložiště (GB): 1 TB

Připojení

Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Drátová připojení: 3,5 mm, USB-3, Thunderbolt 3, slot pro karty SDXC, ethernet,
Počet USB: 4x USB

Multimédia

Multimediální výbava: Mikrofon

Vzhled

Materiál: Hliník
Barva: stříbrný

Další informace

Obsah balení: síťový adaptér
Stav zboží: Použité

Kategorie produktu

Modelová řada: Apple iMac 21,5"

Apple iMac 21,5" 1,6GHz / 8GB / 1TB / Intel HD Graphics 6000 1,5GB / (2015)

Podstata iMacu zůstává stále stejná: postavit dokonalý stolní počítač. Nejlepší displej v sestavě s vysoce výkonným procesorem, grafikou a úložištěm v neskutečně tenké, bezešvé skříni. Stále revoluční 21,5palcový model. Nastavuje tak laťku zážitku, který vás zcela pohltí a představuje další ohromný, nádherný krok vpřed.

Skvělý obraz

Kvalitní lesklý LCD displej s IPS technologií má úhlopříčku 21,5" a disponuje FullHD rozlišením 1920×1080 bodů. IPS technologie umožňuje sledování displeje i z vyšších úhlů než je tomu u TN technologie aniž by docházelo ke ztrátě barevnosti obrazovky. O podsvícení panelu se stará LED technologie, která zajišťuje věrné podání barev na nízkou spotřebu. Nad displejem se nachází integrovaná webkamera , kterou můžete využít pro komunikaci se svými známými. Produkci obrazu zajišťuje výkonná grafická karta Intel HD Graphics 6000 1,5GB

Dostatek místa na disku

Pro Vaše data je určen pevný disk s kapacitou 1000 GB, jehož datové plotny se dokáží točit rychlostí až 7200 otáček za minutu.

Konektivita. Rychlá připojení pro lepší výkon.

iMac je neskutečně tenký. Přitom nabitý vyspělými technologiemi. Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 2, které umožňují závratně rychlé přenosy dat mezi počítačem a externími disky nebo kamerami. Ke čtyřem portům USB 3 připojíte libovolné periferie včetně tiskárny, zařízení na zpracování videa a dalších. A extrémně rychlým tříproudovým Wi-Fi a bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 se okamžitě připojíte ke všemu, k čemu potřebujete.

Design. Ostře vyhraněný. Krajně inovativní.

Dostat Retina displej do iMaců chtělo neskutečnou technickou invenci. Představte si konstrukci, která má u okrajů jen 5 mm. A přitom nechá všechno kolem vás ustoupit do pozadí. Mezi vás a váš oblíbený obsah tak nevstupuje vůbec nic. Bezešvý a nádherný iMac s Retina displejem představuje elegantní dominantu vašeho pracoviště. Technologický skvost s vrcholným designem.

iCloud. Vše, co vás na iMacu baví. Na všech vašich zařízeních.

iCloud ukládá váš obsah a umožňuje vám přistupovat k hudbě, fotkám, kalendářům, kontaktům a dalšímu obsahu z jakéhokoli zařízení, které používáte. A na iCloud Drive si můžete bezpečně ukládat všechny prezentace, tabulky, PDFka, obrázky a jakékoli jiné dokumenty a přistupovat k nim na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu nebo PC.

OS X. Nejvyspělejší počítačový operační systém na světě.

OS X dělá Mac tím, čím je. Nejen, že se intuitivně a snadno ovládá, ale navíc naplno využívá Retina  displej, takže všechno uvidíte s takovou průzračností, až se vám zatají dech. Obsahuje znamenitou kolekci aplikací, které budete rádi dennodenně používat. A umožňuje Macu skvělými způsoby spolupracovat s iOS zařízeními.