Apple iMac 21,5" 2,3GHz / 8GB / 1TB / Intel Iris Plus Graphics 640 / vesmírně šedý (2017)

Specialisté na použité iPhony » iMac » Apple iMac 21,5" 2,3GHz / 8GB / 1TB / Intel Iris Plus Graphics 640 / vesmírně šedý (2017)

iMac 21,5“ s Full HD displejem je nástroj, se kterým dosáhnete všeho, čeho si zamanete. Jak běží čas přestanete snadno vnímat. Stav flow bude vaším denním chlebem. Nový iMac je osazen skvělými procesory i grafickou kartou. Displej je krásný, jasný a je hustě posetý pixely. Zobrazený obsah na monitoru vypadá jako „živý“. Vše totiž ožívá v jasných, zářivých barvách. Seznamte se osobně s nejjasnějším a nejbarevnějším displejem, který kdy iMac měl. Prostě stroj, radost pohledět.

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
  Bez možností odpočtu DPH
ks

Displej

Velikost displeje: 21,5"
Typ displeje: IPS
Rozlišení displeje: 192 x 1080 px
Jemnost displeje (PPI): 102 PPI

Fotoaparát

FaceTime kamera: Ano

Výkon

Velikost RAM (GB): 8 GB
Procesor: Intel Core i5
Typ úložiště: SSD
Počet jader procesoru::- 2x
Max. frekvence procesoru (GHz): 2,3 GHz
Turbo Boost Frekvence: 3,6 GHz
Typ paměti RAM: DDR3
Frekvence paměti RAM: 2133 MHz
Operační systém: macOS
Druh grafické karty: Intel Iris Plus Graphics 640

Úložiště

Velikost uložiště (GB): 1 TB Fusion

Připojení

Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Drátová připojení: 3,5 mm, Thunderbolt, USB 3.0 A, SD, RJ-45 (Ethernet)
Počet USB: 4x USB

Multimédia

Multimediální výbava: Mikrofon

Vzhled

Materiál: Hliník
Barva: vesmírně šedý

Další informace

Obsah balení: síťový adaptér
Stav zboží: Použité

Kategorie produktu

Modelová řada: Apple iMac 21,5"

Apple iMac 21,5" 2,3GHz / 8GB / 1TB / Intel Iris Plus Graphics 640 / vesmírně šedý (2017)

Výkonnost v krásném a zábavném provedení

IMac umí pořádně vzít za práci. Je rychlejší než všechny předchozí iMacy. Umožňují to použité procesory Intel Core i5, případně dokonce i7 s grafikou Radeon Pro. Veškerá data se ukládají na interní disk o velikosti 1 TB, dísponující 5400 ot./min. Díky tomu si můžeš dopřát velkou kapacitu úložného prostoru a zároveň se nechat unášet vysokou rychlostí flash paměti. Ta přináší výhody v rychlém startování stroje, pohotovém spouštění často používaných aplikací a rychlý zápis dat nebo i svižný import fotografií. Nový iMac 21,5“ s 4K displejem je připraven dělat velké věci. 

Editování fotografií, práce s 3D grafikou nebo tvorba vizuálních efektů k videím jsou všechno věci, které na iMacku nejen zvládneš, ale ještě si to budeš užívat. IMac svůj úspěch staví na dvou základních výhodách. Prvně na svém kvalitním hardwaru, který mu zaručuje dostatečné možnosti na to, aby dělal parádní věci. V tom ho ještě podporuje i druhá výhoda, která plyne z toho, že je promyšlený do poslední drobnosti. Apple totiž vyvíjí nejen hardware, ale také software pro všechny svoje produkty. To v praxi znamená, že prostředí iMacu je na míru předpřipravené pro jeho hardware. Právě tato optimalizace dělá z Maců tolik unikátní stroje. Oceníš to tak, že můžeš ve Final Cut Pro editovat až 5 proudů 4K videí v plném rozlišení.

iMac má paměť, která se přizpůsobí vašim návykům

Interní paměť disponuje dvěma částmi. První z nich je klasický HDD disk a druhá část je Flash úložiště. Díky tomu má vhodnou kapacitu pro ukládání velkého množství dat a zároveň i vysokou rychlost, která zajišťuje maximální pohodu při používání. Flash paměť totiž znamená rychlé zapnutí iMacu a jeho aplikací, dále rychlou práci se soubory a importy dat. Zároveň je přítomen i velký HDD disk, který se postará o velké soubory.

Výkonný krasavec

Displej nového iMacu 21,5“ je displejem, který tě bude bavit. Vše na něm totiž vypadá krásně. Je to díky jeho Full HD rozlišení a dostatečně jemné hustotě pixelů 102 PPI. Hrdě se chlubí jasem 500 nitů. Svou práci na novém iMacu tak uvidíš v úplně novém světle. Vyřizování pracovních e-mailů bude... o něco příjemnější. Klasické LED diody jsou nahrazeny modernějšími LED s luminiscencí červené a zelené. Díky tomu displej má barevný rozsah P3. Barvy jsou reprezentovány věrohodně, vyváženě a přesně. Nový displej je totiž tím nejlepším displejem, který kdy iMac měl.

Legendární design. Precizní kvalita. Jedno z nejkrásnějších 2in1 zařízení.

IMac se hodí všude. Ozdobí interiér, ať už se jedná o domácnost, nebo firmu. Všechny potřebné náležitosti si nese v sobě, ve svém krásném těle. Elegance a jednoduchost. To jsou důvody, proč lidé iMac milují. Stačí připojit periférie - Magic Keyboard a Magic Mouse a můžeš začít tvořit.

Porty, které stojí za to.

Thunderbolt 3 je port, který v sobě snoubí spoustu funkcí. Jeho propustnost dosahuje rychlosti 40 GB/s. Přenáší jak data, tak i video. K displeji iMacu si s Thunderboltem 3 připojíš klidně další 5K displej. Nebo rovnou dva další 4K monitory. 32 miliónů pixelů, to už je pořádné místo na práci. IMac má 4 porty s technologií USB 3. S jejich pomocí připojíš potřebné periférie, jako je například tiskárna, myš, klávesnice, externí disk, iPhone, iPad apod. Rychlé připojení k WiFi je dveřmi iMacu do okolního světa. Má tříproudovou technologii připojení. Dále disponuje technologií Bluetooth 4.2. Okamžitě se připojíš k čemu potřebuješ. V práci tě nebude nic brzdit.

iMac 21,5“ s Full HD displejem v kostce.

IMac je stejně jako všechny ostatní počítače od Applu vybaven systémem macOS. Je přesně vyladěný. Apple si sám vyvíjí operační systém pro svá zařízení. To v praxi znamená to, že přesně ví, jaké součástky v zařízení jsou, a může vše optimalizovat pro skvělý zážitek. Rychle si oblíbíš chytrá gesta s kterými iMaca budeš ovládat snadněji. Ke každému Macu dostaneš balík šikovných kancelářských aplikací. Ihned můžeš začít tvořit textové dokumenty, tabulky či prezentace. Všechny zmiňované aplikace mají svou obdobu i v operačním systému iOS, který je používán u mobilních zařízení, jako je iPad a iPhone. Základní data, jako jsou kontakty, emaily apod. synchronizuje služba iCloud. Umožňuje třeba rozepsat email na iMacu a odeslat ho po cestě domů z tvého iPhonu.