Macbook Pro RETINA 15.4" / I7 2.2GHZ / 16GB RAM / 1TB SSD (2015)

Specialisté na použité iPhony » MacBook » MacBook Pro » Macbook Pro RETINA 15.4" / I7 2.2GHZ / 16GB RAM / 1TB SSD (2015)

Stylový notebook pro uživatele toužící po rychlém a spolehlivém pracovním nástroji v designovém provedení. Čtyřjádrový procesor Intel Core i7 (2.2GHz, TB až 3.4GHz, podpora Hyperthreading); 16GB RAM (DDR3, 1.6GHz); 15.4" Retina (2880x1800 bodů) IPS displej; grafika Intel Iris Pro Graphics + NVIDIA GT750M; 1TB SSD; rozhraní: Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 2x Thunderbolt, 2x USB specifikace 3.0, kamera; operační systém Mac OS X.

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
17 490 Kč Bez možností odpočtu DPH
ks

Displej

Velikost displeje: 15,4"
Typ displeje: lesklý
Rozlišení displeje: 2880 x 1800 px
Jemnost displeje (PPI): 227 PPI
Retina: Ano

Fotoaparát

FaceTime kamera: Ano

Výkon

Velikost RAM (GB): 16 GB
Procesor: Intel Core i7
Typ úložiště: SSD
Max. frekvence procesoru (GHz): 2,2 GHz
Turbo Boost Frekvence: 3,4 GHz
Typ paměti RAM: DDR3
Frekvence paměti RAM: 1600 MHz
Operační systém: macOS
Druh grafické karty: Intel Iris 5100 1.5GB
Senzory: Senzor okolního světla

Úložiště

Velikost uložiště (GB): 1 TB

Baterie

Výdrž baterie (WiFi a web): 9 h

Připojení

Slot na paměťové karty: ANO
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Drátová připojení: 3,5 mm, Thunderbolt, HDMI
Počet USB: 2x USB

Multimédia

Multimediální výbava: Mikrofon

Vzhled

Materiál: Hliník
Rozměry (247 mm (V), 359 mm (Š), 21 mm (H)
Hmotnost (kg): 1,82 kg

Další informace

Podsvícená klávesnice: Ano
Obsah balení: síťový adaptér
Stav zboží: Použité

Kategorie produktu

Modelová řada: Apple MacBook Pro 15"

Apple Macbook Pro RETINA 15.4"  2015

Notebook Apple MacBook, případně varianty MacBook Pro, představují stylová zařízení, která reprezentují své uživatele. Pod stylovým kabátem se navíc skrývají komponenty s vysokým výkonem a možností využití až čtyřjádrové procesory Intel Core i7, u varianty v rámci konfigurace v případě obou variant úhlopříčky displeje. Notebooky MacBook a MacBook Pro se pyšní také vysokým grafickým výkonem. V závislosti na konfigurace notebooky obsahuje buď integrované grafické řešení Intel, nebo diskrétní grafické karty NVIDIA v případě 15" varianty stylového notebooku. Záleží tak jen na uživatele, kterou z variant zvolí dle uvažovaného využití notebooku.

Exkluzivní výkon v moderním pojetí

Jak již bylo napsáno výše notebooky Apple MacBook využívají platformu Intel Core s možností nasazení i procesorů Intel Core poslední generace a podporou technologie TurboBoost s možností dalšího navýšení pracovní frekvence procesoru. Dalším lákadlem je možnost výběru modelu s diskrétní grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 750M, tedy grafické karty, která zvládne mnohé dnešní herní tituly bez nutnosti snižování detailů scén. Druhou možností je vybrat model disponující pouze integrovaným grafickým řešením Intel v podobě grafické karty Intel, která svým energeticky nenáročným provozem prodlouží výdrž při práci na bateriové napájení. I notebooky Apple jdou s dobou a proto nabízejí nepřeberné množství multimediálních funkcí ať již pro poslech hudby, nebo pro přehrávání filmů a videí.

Nadčasový design hodný svého jména

Notebooky Apple MacBook byly vždy chápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu. Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí design spolu s praktičností a možnostmi dalšího rozšíření ať již po stránce softwarové, či hardwarové. Zmínit musíme především precizní displej s vysokým Retina rozlišením, který se u luxusních zařízení pomalu, ale jistě, stává standardem.

Inovativní ovládání

U 13" model notebooku Apple MacBook Pro naleznete Force Touch trackpad. Tento inovovaný trackpad rozpozná poklepání kdekoliv na svém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžete definovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebo zobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvy pro ještě věrohodnější vjem obsahu. Novému trackpadu samozřejmě nechybí ani tradiční Multi-Touch gesta.