Bezdrátová sluchátka - Hoco

Specialisté na použité iPhony » Příslušenství » Sluchátka » Bezdrátová sluchátka - Hoco

Bezdrátová sluchátka Hoco ES38 jsou pohodlná sluchátka bez drátů pro poslech vaší oblíbené hudby z telefonu, tabletu nebo počítače. Fungují na technologii Bluetooth a jsou velmi podobná populárním Apple sluchátkům AirPods Pro.

Obsah balení: V balení se nachází také nabíjecí USB kabel, silikonový obal s karabinou na nabíjecí krabičku a dva páry dalších gumových nástavců

Záruka: 2 roky

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
 
ks

Specifikace

Bluetooth 5.0
Airoha AB1536U
kapacita baterie: 30mAh (sluchátko), 400mAh (nabíjecí pouzdro)
hmotnost krabičky se sluchátky: 57 g
výdrž sluchátka: 3,5 hodiny
pohotovostní doba: 150 hodin
podpora vyvolání hlasové asistentky Siri

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka Hoco ES38 jsou pohodlná sluchátka bez drátů pro poslech vaší oblíbené hudby z telefonu, tabletu nebo počítače. Fungují na technologii Bluetooth a jsou velmi podobná populárním Apple sluchátkům AirPods Pro.


Bezdrátová sluchátka Hoco ES38 jsou maximálně přenosná a vejdou se s krabičkou i do kapsy. Po otevření pouzdra se rozsvítí přední LED dioda, která vám jasně řekne, zda jsou dostatečně nabitá. S telefonem je propojíte během chvilky, v uších velmi dobře sedí a díky náhradním gumovým nástavcům v různých velikostech perfektně padnou každému.


Malá sluchátka vydrží přehrávat hudbu kolem 3,5 hodin. Nabíjecí pouzdro pak zvládne obě sluchátka nabít na dalších zhruba 6 plných poslechů, takže nebudete nabíjet tak často. Krabička nese kapacitu 400 mAh a zobrazuje přehledně pomocí barevné LED diody stav nabití. Sluchátko dobijete za chvilku a v balení naleznete i nabíjecí USB kabel. Také je možné dobíjet krabičku se sluchátky pomocí bezdrátové nabíječky pouhým položením na nabíjecí plochu.


Spárování bezdrátových sluchátek je stejně snadné jako jejich vyjmutí z pouzdra. Stačí jen na telefonu vybrat v nastavení bluetooth tato sluchátka a po prvním připojení se už budou s telefonem propojovat automaticky. Díky bezdrátové technologii pak mohou být propojené se zařízením až na vzdálenost 10 metrů. Dokonce stačí jen otevřít krabičku a když je poblíž iPhonu, vyskočí na displeji okno s informacemi o zbývající energii sluchátek i krabičky.
Apple sluchátka umí vyvolat Siri, Hoco ES38 to zvládnou také. Pomocí hlasové asistentky můžete rychle zjistit počasí, vyhledat si něco na webu nebo třeba zjistit stav nabití baterie. Také se jako jejich Apple předloha automaticky spustí, když je vložíte do uší a hudba se zase zastaví při vyndání z ucha. Fungují i ve spolupráci s aplikací Najít a stejně jako v případě hledaného iPhonu nebo Macu, si v ní zobrazíte sluchátka a zjistíte jejich polohu. Společně se sluchátky je v balení dodáváno i silikonové pouzdro s karabinou a dva páry dalších gumových nástavců v různých velikostech.