Apple iMac 24" (2021) / 7GPU / M1 / 512GB zelený

Specialisté na použité iPhony » iMac » Apple iMac 24" (2021) / 7GPU / M1 / 512GB zelený

Ahoj, jsem iMac v novém formátu. Těší mě. Jsem inspirovaný těmi nejlepšími z produktů Apple a od základu postavený znovu do nejmenších detailů. A jako vyměněný díky čipu M1. Zazáří v jakémkoliv prostoru. A dokonale zapadne do života.

více informací

Vyberte si variantu:
Jak se v tom vyznat?
  Bez možností odpočtu DPH
ks

Displej

Velikost displeje: 24"
Typ displeje: IPS
Rozlišení displeje: 4480 x 2520 px
Jas displeje : 500 cd/m2
Barvená škála: DCI-P3 (100%)
Max obnovovací frekvence displeje: 60 Hz
Jemnost displeje (PPI): 218 PPI
Retina: Ano

Fotoaparát

FaceTime kamera: Ano
Rozlišení webkamery: Full HD 1920 x 1080p

Výkon

Velikost RAM (GB): 8 GB
Typ úložiště: SSD
Počet jader GPU: 7x
Procesor: Apple M1
Počet jader procesoru::- 8
Typ paměti RAM: DDR4
Operační systém: macOS
Typ grafické karty: Integrovaná

Úložiště

Velikost uložiště (GB): 512 SSD

Připojení

Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Verze WiFi : 6
Drátová připojení: 2x USB-C, 2x USB 4.0
Počet USB: 4x USB

Multimédia

Multimediální výbava: Mikrofon

Vzhled

Barva: Zelená

Další informace

Obsah balení: síťový adaptér
Stav zboží: Použité

Kategorie produktu

Modelová řada: Apple iMac 24" M1

Nový formát. Nový iMac.Přesně takový, jaký jsme si vysnili

 


Ahoj, tady nový iMac, moc mě těší. Inspirovaný tím nejlepším z produktů Apple. Jako poháněný turbem čipu M1. Zazáří ať jej položíš kamkoliv. A dokonale splyne s tvým životem. 

Mám pouhých 11,5 mm v pase. Jsem opravdu hubený.

 


Za svůj od základu přepracovaný design vděčím čipu M1, prvnímu systému na čipu pro Mac od Applu. Díky němu můžu být tak štíhlý, lehký a kompaktní, že se vejdu na ještě víc míst než kdy dřív. 

Tolik pixelů, až přechází zrak

 


24palcový Retina 4.5K displej vypadá tak neskutečně detailně a ostře. Ať si pustíte jakýkoliv film či video, tak díky širokému barevnému gamutu P3 s víc než miliardou barev, vše vypadá jako živé. Fotografie vypadají při fantastickém jasu 500 nitů naprosto famózně. Špičková antireflexní vrstva zaručuje větší komfort a lepší čitelnost za náročných světelných podmínek. A technologie True Tone automaticky přizpůsobuje barevnou teplotu displeje světelným podmínkám vašeho prostředí, aby výsledné zobrazení bylo co nejpřirozenější a nejpříjemnější pro vaše oči. Takže ať upravujete fotky, editujete video, chystáte prezentace, nebo sjíždíte seriály, na iMacu všechno vypadá prostě famózně. 

Zaostřím na vás.

 


FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p. Tohle je opravdu prvotřídní webkamera. Dvojnásobné rozlišení povyšuje kvalitu videohovorů na úplně novou úroveň. Větší snímač zachycuje víc světla. A vyspělý obrazový signálový procesor (ISP) čipu M1 skutečně výrazně vylepšuje kvalitu obrazu. Při pracovních poradách i telefonování s kamarády nebo rodinou budete vypadat prostě skvěle. 

Studiová kvalita mikrofonů.

 


Ať mají vaše hovory čistý zvuk. Mikrofony iMacu snímají všechno tak čistě a srozumitelně, ať už si telefonujete s kamarádem, střiháte zvukové stopy, nebo třeba nahráváte podcasty. Soustava hned tří mikrofonů studiové kvality je navržená od základu tak, aby potlačovala zpětnou vazbu a hovory tak byly přirozenější a plynulejší. A díky technologii formování paprsku mikrofony filtrují hluk na pozadí. Aby bylo slyšet, co říkáte vy, a ne co se děje kolem vás. 

Zvuk, který zaplní každou místnost.

 


Zvuková soustava iMacu vyplní jakýkoli prostor neuvěřitelným zvukem. Dva páry wooferů v antirezonančním uspořádání mají bohaté, hluboké basy bez nežádoucích vibrací. A každý z nich doplňuje pořádně výkonný tweeter. Výsledkem je ohromující zvuk s přesným podáním detailů, který posouvá hudbu, filmy i další obsah o úroveň výš. 

S velkým výkonem přicházejí nové a lepší možnosti.

 


M1 a Big Sur. M1 je nejvýkonnější čip, jaký kdy Apple vyrobil a s macOS Big Sur,  nejvyspělejším počítačovým operačním systémem na světě, společně povyšují iMac na úplně novou úroveň výkonu, úspornosti a zabezpečení. iMac se ze spánku probouzí prakticky okamžitě, aplikace se instantně spouštějí a celý systém běhá hladce, plynule a svižně. Až o 85 % rychlejší CPU a až dvakrát rychlejší grafika než u standardních modelů 21,5palcového iMacu vám umožní třeba bleskově kompilovat aplikace v Xcodu. Nebo upravovat fotky v Affinity Photu doslova v reálném čase. I při tak náročných úlohách se iMac nezahřeje a běží v naprostém tichu. Je to možné jenom proto, že hardware, software i čipy je vyvíjen současně. 

Rozšiř svůj iMac o další aplikace.

 


Pro váš iMac najdete téměř jakoukoliv aplikaci, stačí si vybrat. Díky čipu M1 a macOS Big Sur na něm můžete spouštět hromadu svých oblíbených aplikací, které používáte na svém iPhonu nebo iPadu. Nové aplikace můžete vyhledávat, objevovat a stahovat v Mac App Storu stejně jednoduše jako doteď. 

iMac a iPhone. Prostě zamilovaná dvojice.

 


Na iMacu máte to nejlepší z iPhonu na prostorném, překrásném displeji. Z iPhonu se zase odkudkoli dostanete ke všemu, co potřebujete a co máte na svém iMacu. Když je používáte společně, fungují prostě kouzelně. 

Omotá si vás barvami kolem prstu.

 


K novému iMacu dostanete barevně sladěnou klávesnici, myš i trackpad. Magic Keyboard má teď klávesy pro Spotlight, diktování, funkci Nerušit a emotikony. Navíc iMac teď úplně poprvé využívá Touch ID, takže ho můžete snadno a bezpečně odemykat, platit za nákupy pomocí Apple Pay nebo třeba okamžitě stahovat aplikace přiložením prstu. 

Jak říkáme. Magické.

 


Hovory a zprávy přijmete na iMacu, takže nemusíte k telefonu a nezapomenete, co jste chtěli říct. Přes AirDrop můžete s iMacem snadno sdílet fotky, stránky, soubory. Zkrátka cokoli. Univerzální schránka vám umožní zkopírovat text, obrázky, fotky a další věci z iPhonu a vložit je na iMacu a naopak. 

Navržený pro šetrnost k Zemi.

 


iMac je od základu navržený tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí. Veškerá panenská dřevní vlákna v obalu pochází ze zodpovědně opečovávaných lesů. Prvky vzácných zemin v magnetech reproduktorů, motoru ventilátoru a napájecím konektoru jsou z plně recyklovaných zdrojů. Zároveň Apple usiluje o to, aby celý výrobní dodavatelský řetězec přešel nejpozději do roku 2030 kompletně na elektřinu z obnovitelných zdrojů.